İstanbul

İstanbul
Avrupa ile Asya arasındaki köprü olarak bilinen İstanbul, hem eski hem de modern yaşamın görkemli bir birleşimidir.  Zengin tarihi, canlı, hareketli sokakları ve her köşede sizi bekleyen birbiriyle tamamen tezat gizemli sürprizlerle karşılaşabileceğiniz zengin bir metropol İstanbul. 
Mimarisi,  dünyanın en büyük imparatorluklarından bazılarının geride bıraktığı kalıntılar aracılığıyla şehrin tarihini öğrenebilirsiniz. 

Hem göze hem de damak zevkine hitap eden bir mutfak macerası, şehrin en modern ve panoramik restoranlarından bazılarına, en eski geleneksel şekerci dükkanlarından tatlı Baklava ve Türk lokumuna kadar Türkiye'nin hassas ve cesur lezzetlerinin tadını çıkarın.

Antik mimarinin büyüleyici manzaraları ve ışıldayan Boğaz'ın büyüsüne kapılmaya hazır olun; Kapalıçarşı'da türünün tek örneği hediyelik eşyalar bulun, gıpta ile bakılan Karadeniz'e günübirlik bir gezi yapın ve çok daha fazlasını yapın.

Tekne turlarından müzelere, huzurlu parklara ve işlek sokaklara kadar  İstanbul'da her zaman yapılacak heyecan verici şeyler bulabilirsiniz.
Whatsapp Telefon